Rate this post

به مناسبت  روز جهانی کودک، جشنی ویژه با حضور ۱۲۰ کودک در مدرسه ابتدایی ۱۵ خرداد تهران توسط شرکت پنبه ریز  برگزار شد.

این آیین با حضور ۱۲۰ دانش آموز و با برنامه های متنوع و شاد، همراه بود. مسابقه نقاشی و قصه گویی از جمله برنامه هایی بود که در این مراسم برگزار و در پایان نیز به ۲۰ نفر از برگزیدگان مسابقات نقاشی و قصه گویی هدایایی اهداء شد.

در این جشن که با هدف انسان دوستانه و توجه به دنیای کودکان برگزار شد، جناب آقای دکتر محمد وطن دوست مدیر عامل محترم گروه صنعتی پلیمر بوشهر، ضمن عرض تبریک روز جهانی کودک، کودکان را برکت زندگی و سرمایه های آینده جامعه دانست و افزود: توجه والدین به سلامت کودکان، توانمندسازی، ایجاد امید و روحیه بسیار حایز اهمیت است و کودکان باید در فضایی سرشار از خوشبختی، محبت و تفاهم بزرگ شوند.

ایشان با تاکید بر ضرورت تغییر نگاه و توجه به مفهوم عمیق و حساس کودکی افزود: کودکان به عنوان بی دفاع ترین و معصوم ترین قشر هر جامعه‌ای مشتاقند تا جهان پیرامون خود را کشف کنند و در محیطی شاداب و پویا مسیر بالندگی و رشد را بپیمایند.

مدیر عامل گروه صنعتی پلیمر بوشهر، ادامه داد: کتاب و تعریف زمان مطالعه، بهترین همسفر برای پیمودن راه زندگی در مسیر رفتن به سوی فردا برای کودکان است.

جناب آقای دکتر محمد وطن دوست مدیر عامل گروه، در پایان یادآور شد: تمام کودکان تشنه‌ آرامش‌اند و نقش مهم بزرگترها، شناسایی تهدیدها و رفع مشکلاتی است که سبب می‌شود آرامش و مهربانی از فضای زندگی کودکانه رخت بربندد.

در پایان این مراسم به تمامی کودکان حاضر در مراسم کتاب داستان جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی و هدایایی دیگر به رسم یاد بود، اهداء شد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.