اطلاعیه !!
بیش از سی سال با شما همراه بودیم و همچنان در کنار شما خواهیم ماند

پس از پخش گزارش های خبری متعدد در خصوص کمبود پوشک، نوار بهداشتی و سایر محصولات بهداشتی در بازار، چند روزیست که پاسخگوی تماس های پی در پی و دغدغه های شما مصرف کنندگان گرامی محصولات پنبه ریز هستیم. مشکلات و نگرانی های شما عزیزان، دغدغه ی اصلی ماست. زیرا همنشینی و همراهی سی ساله؛ ما را با شما همدل و همزبان کرده است.

به شما عزيزان اعلام مي داريم كه؛

1- پنبه ریز هنوز پا برجاست و پا برجا خواهد ماند. هرچند کارخانجات پنبه ریز با افت شدید توليد مواجه شده است.

2- مسلماً در صورت حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت و اختصاص ارز مورد نیاز براي خرید مواد اوليه؛ ما آمادگی کامل داریم تا با حداکثر توان، محصولات مورد نياز مصرف كنندگان را تولید و به دست شما عزیزان برسانیم.

٣-فشار تحریم های داخلی بیش از تحریم های خارجی موجب کاهش تولید شده است. همچنين نابساماني تخصيص ارز طي سه ماه گذشته موجب كند شدن واردات مواد اولیه توليد «پوشك و نوار بهداشتي» شده است و آنچه امروز تولید می شود، از خريد مواد اوليه در گذشته و همچنين از طریق خرید مواد اولیه با ارز آزاد است.

٤- برخلاف آنچه تصور می شود؛ مواد اولیه تولید « نوار بهداشتی و پوشک» وارداتی است که تحریم ها علاوه بر کمبود مواد، هزینه تهیه آنرا نیز افزایش داده است.

٥- از آنجاییکه پنبه ریز توان کنترل و البته مسؤولیتی در خصوص محتکرین و دلال های بازار ندارد. بنابراین چنانچه مغایرتی بین قیمت های درج شده بروی بسته بندی و قیمت فروش مشاهده نمودید، مراتب را به دستگاه های ذیصلاح اعلام نمایید.

٦- و در آخر با یاری خداوند متعال؛ همانطور که در این سی سال از بحران های متعدد سربلند و با قدرت عبور کرده ایم، این بار نیز برند پنبه ریز سربلند موانع را طی خواهد کرد و همچنان کنار شما عزیزان باقی خواهیم ماند. پشتوانه ی ما در این راه، صبر و بردباری شما گرامیان و مجموعه عظیم گروه صنعتی پلیمر بوشهر با بیش از 3000 نفر همکار متخصص، خدوم، متعهد و زحمت کش است.

ما بدان مقصد عالی نتوانیم رسید
هم مگر پیش نهد لطف شما گامی چند

3 thoughts on “بیش از سی سال با شما همراه بودیم و همچنان در کنار شما خواهیم ماند

  1. با سلام و احترام
    چرا محصولاتتون در بازار موجود نیست اگر از محصولاتتون بخوایم در مشهد از کجا باید تهیه کنیم؟
    ممنون می شم راهنمایی بفریمایید

  2. سلام ایا امکان خرید محصولات از کارخانه بدون واسطه وجود دارد؟قیمت های بازار سه یا چهار برابر قیمت درج شده بر روی محصولات میباشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published.