Rate this page


تغییر به سوی زندگی بهتر

تغییر برای ما هم سخت است؛
اما بعد از چندین دهه با شما بودن، می‌بینیم در این سال‌ها چقدر تغییر کرده‌اید، چه چیزهای بزرگ و کوچکی در زندگی‌تان دستخوش تغییر شده و شما چطور به استقبال تغییر رفته‌اید، از درستی تصمیمی که گرفته‌ایم مطمئن‌تر می‌شویم. ما برای شروع این راه چه کردیم؟ در قدم اول به خود نگریستیم و متوجه شدیم که باید از خودمان شروع کنیم و بر آن شدیم که بسته بندی های محصولاتمان را تغییر دهیم. آن‌ها را طوری طراحی کردیم که هم جذاب و امروزی باشند و هم در زمان خرید، تشخیص محصول را برای شما ساده‌تر کنند.

خانوم‌ها معمولا با صحبت کردن در مورد مسائلی که درگیرشون هستند، آرامش پیدا می‌کنن.

پریود مسئله‌ای مشترک بین خانوم‌هاست که وقتی در موردش صحبت می‌شه، درک مشترک هم کنارش شکل می‌گیره. هر خانوم در این دوران احساسات و حالت‌های فیزیکی مختلفی رو تجربه می‌کنه.

 صحبت کردن در مورد این احساسات با دوستان یا افرادی که با اون‌ها صمیمی هستین، کمک می‌کنه تا این دوران رو راحت‌تر سپری کنین.

نوار لطیف (برای پوست حساس)

این گروه از نوارها به دلیل نوع لایه‌ی روییشان که از جنس نان‌وون (منسوج نبافته) و بسیار نرم است، لطیف نامیده می‌شوند. نوارهای لطیف که به آن‌ها پنبه‌ای یا کتانی نیز می‌گویند برای افراد با پوست حساس مناسب‌اند. نوارهای لطیف پنبه‌ریز در سایزهای بزرگ و خیلی خیلی بزرگ و سه نوع ضخیم، نازک و اسپرت موجودند.


نواربهداشتی روزانه

مشبک بودن لایه رویی نوارهای روزانه موجب افـزایش قدرت جذب می‌شود. مخاطب این نوع از محصول بانوانی هستند که خونریزی زیادی دارند. نـوارهای روزانـه‌ی پنبه‌ریز در سـایـزهای بـزرگ و خیلی خیلی بـزرگ و در دو نـوع ضخیم و نازک موجودند.

نواربهداشتی شبانه

نوارهای شبانه دارای یک لایه‌ی رویی مشبک اختصاصی و وارداتی هستند که بسیار نرم و لطیف است و در آن پودر جاذب بیشتری به کار رفته‌است. این نوارها به هیچ وجه حساسیت‌زا نیستند، جنس آن‌ها نرم است و قدرت جذب بالایی دارند. افراد با پوست حساس و کسانی که بیش از حد معمول خونریزی دارند می‌توانند در طول شب با اطمینان خاطر از این گروه محصولات استفاده کنند. نوارهای شبانه‌ی پنبه‌ریز در سایزهای بزرگ و خیلی خیلی بزرگ و سه نوع ضخیم، نازک و اسپرت موجودند.


پدهای روزانه

پدهای روزانه برای استفاده‌ی روزمره، در حین سفر و برای کسانی کـه لکه‌بینـی دارند مناسب‌اند. این محصولات جهت جذب ترشحات و مقابله با عفونت و آلودگی طراحی شده‌اند. پدهای پنبه‌ای (کتانی) از نوار بهداشتی نازک‌ترند و لایه‌ی رویی آن‌ها از جنس نان‌وون (منسوج نبافته) است که علاوه بر لطافت، خاصیت ضدحساسـیت نیز دارد. پدهای روزانه جایگزین نوار بهداشتی نیستند و بایـد هر 2 تا 3 ساعت یک‌بار تعویض شوند. پدهای روزانه‌ی پنبه‌ریز در سایزهای بزرگ و متوسط و دو نوع کیسه‌ای و جعبه‌ای موجودند.

 

 

تغییر شجاعت می‌خواهد

تغییر شجاعت می‌خواهد؛ بسیاری از افراد آن را دوست دارند، اما عده‌ی کمی هستند که برای تغییر خود گام برمی‌دارند؛

در میانه‌ی راه بسیاری به هزار و یک دلیل پا پس می‌کشند.

آن‌ها که این شجاعت را دارند که راه را تا انتها بروند، نتایجی فراموش نشدنی را به چشم خواهند دید.

پنبه‌ریز این‌بار در بسته‌بندی جدید


تغییر به سوی زندگی بهتر

تغییر برای ما هم سخت است؛

اما بعد از چندین دهه با شما بودن، می‌بینیم در این سال‌ها چقدر تغییر کرده‌اید، چه چیزهای بزرگ و کوچکی در زندگی‌تان دستخوش تغییر شده و شما چطور به استقبال تغییر رفته‌اید، از درستی تصمیمی که گرفته‌ایم مطمئن‌تر می‌شویم.

ما برای شروع این راه چه کردیم؟

 در قدم اول به خود نگریستیم و متوجه شدیم که باید از خودمان شروع کنیم و بر آن شدیم که بسته بندی های محصولاتمان را تغییر دهیم. آن‌ها را طوری طراحی کردیم که هم جذاب و امروزی باشند و هم در زمان خرید، تشخیص محصول را برای شما ساده‌تر کنند.مشاهده تمامی محصولات ما


نوار لطیف ضخیم خیلی خیلی بزرگ


نوار لطیف ضخیم بزرگ
نوار شبانه نازک بزرگ


نوار شبانه ضخیم خیلی خیلی بزرگ
نوار روزانه نازک بزرگ


نوار روزانه ضخیم بزرگ