حضور در محیطی صمیمی، فعال و سرشار از پویایی، اولین مزیت پیوستن به پنبه ریز است. کار در کنار افراد با انگیزه و مسلط به حوزه کاری خود، بستر مناسبی برای رشد و بالندگی شغلی است.

پنبه ریز  از ابتدا، با اعتقاد به این موضوع که سرمایه اصلی هر سازمانی، نیروی انسانی آن سازمان است؛ جذب افراد متخصص و سخت کوش را سرلوحه راهبرد توسعه منابع انسانی خود قرار داده و با فراهم آوردن فرصتهای یکسان اشتغال برای فارغ التحصیلان از طریق تعریف راهکارهای معین جذب و بکارگیری، بدنه کارشناسی و مدیریتی خود را از بین افرادی توانمند توسعه داده است.

شفافیت و صمیمت میان کارکنان، جدیت در کار، الزام کارکنان به پیشرفت و تسلط بر آخرین دانش روز، احترام به حرمت انسانی افراد و شایسته‌سالاری، از مهم‌ترین ویژگی‌های محیط زندگی در پنبه ریز است.

تمامی پنبه ریزی ها  به اصول زیر به عنوان اصول اساسی زندگی شغلی خود پایبندند:

۱- مسئولیت پذیری: یک همکار پنبه ریزی پاسخگوست و مسئولیت تصمیم‌ها و پیامدهای آن را می‌پذیرد؛ سرمشق دیگران است؛ حساس و اخلاقمند است؛ به درستکاری و خوشنامی‌ در کارش اهمیت می‌دهد؛ برای ادای تمام مسئولیت‌های خویش کوشاست و مسئولیتی را که به عهده می‌گیرد، با تمام توان و خلوص نیت انجام می‌دهد.

۲- برتری جویی و رقابت طلبی: یک همکار پنبه ریزی در تمام موارد سعی می‌کند ممتاز باشد؛ اعتماد به نفس دارد؛ به مهارت بالایی در حرفه خود دست پیدا می‌کند؛ جدی و پرکار است؛ به موقعیت فعلی خود راضی نیست و از طرق شایسته دنبال ارتقای خود است؛ سعی نمی‌کند به هر طریقی در رقابت برنده باشد.

۳- صادق بودن: یک همکار پنبه ریزی مخالف ریاکاری و دورویی است؛ به ندای وجدان خود گوش فرا می‌دهد؛ در همه حال به شرافت مندی توجه می‌کند؛ شجاع و با شهامت است.

۴- احترام به دیگران: یک همکار پنبه ریزی به حقوق و نظر دیگران احترام می‌گذارد؛ خوش قول و وقت شناس است؛ به دیگران حق تصمیم‌گیری می‌دهد و تنها منافع خود را مرجح نمی‌داند.

۵- رعایت و احترام نسبت به ارزش‌ها و هنجارهای اجتماعی: یک همکار پنبه ریزی برای ارزش‌های اجتماعی احترام قائل است؛ در فعالیت‌های اجتماعی مشارکت می‌کند؛ به قوانین اجتماعی احترام می‌گذارد و در برخورد با فرهنگ‌های دیگر متعصبانه عمل نمی‌کند.

۶- عدالت و انصاف: یک همکار پنبه ریزی طرفدار حق است و در قضاوت تعصب ندارد.

۷- همدردی با دیگران: یک همکار پنبه ریزی دلسوز و رحیم است؛ در مصائب دیگران شریک می‌شود و از آنان حمایت می‌کند؛ به احساسات دیگران توجه می‌کند و مشکلات دیگران را مشکل خود می‌داند.

۸- وفاداری: یک همکار پنبه ریزی به وظایف خود متعهد است؛ رازدار و معتمد دیگران است.

برای پیوستن به ما، به جدول فرصتهای شغلی ارائه شده در این بخش مراجعه نموده و چنانچه خود را واجد شرایط ارسال درخواست کار می‌دانید، فرم مربوطه را تکمیل و ارسال نمایید.

پس از ارزیابی اولیه تقاضای شما، بر طبق رویه‌های سازمانی عمل شده و در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد.

به زودی جدول فرصتهای شغلی موجود اعلام خواهد شد