آموزش های مردمی

پنجمین آزمان توسعه  پایدار در  معاهده جهانی ملل متحد  بر مسئولیت جهانی در بهبود سلامت بانوان تاکید می کند و در همین راستا سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است “همه سازمان هایی که در یک شهر وجود دارند ، در بوجود آمدن مشکلات یا حل مشکلات مردم، بخصوص زنان مسئولند” واحد ارتباط با مشتریان شرکت پنبه ریز (CRM) به عنوان متولی ارتباط با ذینفعان بیرونی شرکت پنبه ریز ( مصرف کنندگان  و جامعه )   همواره سعی نموده است تا سهمی در این حرکت جهانی داشته باشد و از این رو کمپین#بانوی_سلامت را با شعار ” پنبه ریز حامی بانوان ایرانی ” در تهران آغاز نموده است.

این طرح علاوه بر  انجام مسئولیت اجتماعی پنبه ریزدررابطه بابهداشت وسلامت بانوان ایرانی وجلب حمایت افکارعمومی، محصولات تولیدی پنبه ریز بصورت حضوری به بانوان معرفی شده  و نظرات و پیشنهادات ایشان در خصوص توسعه کیفی محصولات ثبت و ضبط می گردد.

در این پروژه تاکید بسیاری بر مشارکت زنان خانه دار ( حدود 78% کل زنان ایرانی ) به عنوان مهمترین ارکان تاثیرگذار بر بهداشت و سلامت خانواده ها شده است  واز آن جایی که درصد قابل توجهی از مصرف کنندگان محصولات پنبه ریز را بانوان تشکیل می دهند؛ سرای محلات و خانه های فرهنگ به عنوان مراکز محلی مراجعه و حضور زنان خانه دار  مورد توجه قرار گرفت

طبق گزارشات واحد CRM؛ از نیمه اول تیرماه این پروژه آغاز شده و تا به امروز 18 جلسه آموزشی بهداشت بانوان با نام کمپین بانوی _سلامت در مناطق مختلف تهران و با همکاری خانه های سلامت شهرداری تهران برای حدود 500 بانوی خانه دار اجرا گردیده است. آخرین نظرسنجی های واحد CRM نشان میدهد 97% از شرکت کنندگان از این کلاس ها رضایت بالایی داشته اند و تمایل به شرکت مجدد در دوره های آتی و حفظ ارتباط خود با برند پنبه ریز دارند.

همچنین در بررسی های انجام شده مشخص گردید حدود 80% از شرکت کنندگاناین جلسات را بانوان خانه دار تشکیل می دهند و 65% از این افراد تحصیلات دیپلم و پایین تر از دیپلم دارند که این آموزش ها را بسیار مفید و کاربردی ارزیابی کرده اند.

برنامه بعدی واحد CRM در این خصوص اجرای کشوری کمپین در سایر استان ها بویژه مناطق محروم می باشد  و از آنجایی که سرای محله ها شامل کانون های معلولین، سالمندان ، مادر و کودک نیز می باشد برنامه ریزی های انجام شده است تا مشابه این برنامه  برای اقشار دیگر جامعه نیز برگزار کرد.

اطلاعات و تصاویر این برنامه ها بصورت منظم در وب سایت رسمی پنبه ریز ، اینستاگرام رسمی پنبه ریز و کانال های تلگرام امور مشتریان و همچنین روابط عمومی گروه صنعتی پلیمر بوشهر جهت اطلاع علاقمندان قرار میگیرند.